Niepubliczny Zespół Szkół  i Placówek

"Edukacja dla Przyszłości"

jest beneficjentem 

 

Międzynarodowego Projektu Erasmus +

 

projekt pt. „Stara i Nowa Europa – sztuka jako klucz do zrozumienia przemian społecznych i politycznych” 

- goście 

 

Dziś rozpoczął się międzynarodowy obóz realizowany w ramach projektu Erasmus Old and New Europe. Przywitaliśmy naszych gości z Włoch i Portugalii. Zjedliśmy wspólnie pyszny obiad, a następnie zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. #Erazmus Centrum Polsko-Francuskie Côtes d'Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 

DZIEŃ  1

 

 

 

DZIEŃ 2

 

W trakcie trwania naszego międzynarodowego obozu odwiedziliśmy Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie , Wydział Sztuki. Było bardzo ciekawe. Dziękujemy pani Annie Drońskiej za zorganizowanie nam zwiedzania. Erazmus Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 

Erasmus Goście

 

DZIEŃ 3

#Erazmus to poznawanie nowych technologii. Na fotorelacji uczestnicy w Radio Olsztyn . Dziękujemy panu Robertowi Lesińskiemu za pomoc w zwiedzaniu olsztyńskiej rozgłośni oraz panu Łukaszowi Czarneckiemu-Pacyńskiemu, który to zwiedzanie zorganizował i służył jako tłumacz . Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 


Erasmus Goście

 

 

DZIEŃ 4

W ramach realizacji projektu #Erazmus mieliśmy niesamowicie ciekawe warsztaty w Wytwórnia Zdarzeń Sonokinetycznych . Dziękujemy #IzabelaKościerza i #JarosławKordaczuk za niezapomniane doznania. Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 


Erasmus Goście

 

 

DZIEŃ 5

W trakcie realizacji projektu #Erazmus czekało nas nie lada wyzwanie. Wizyta w Park Linowy Hardcore w Olsztynie dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

 


Erasmus Goście

 

DZIEŃ 6

Nasi przyjaciele z Włoch i Portugalii odwiedzili również naszą szkołę. Obejrzeli występ Dziecięcego Zespołu Ludowego Mała Warmia, zwiedzili szkołę i okolicę, a przede wszystkim starą warminską chatę, korzystając z gościnności p. Danusi i Waldemara Ciukszo. Uczestniczyli w warsztatach muzycznych oraz historycznych. #Erazmus Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 


Erasmus Goście

 

DZIEŃ 7

W ramach naszego międzynarodowego obozu realizowanego w ramach projektu #Erazmus mieliśmy warsztaty teatralne prowadzone przez Trevora Hilla.

 

 

Erasmus Goście

 

DZIEŃ 8

Międzynarodowy obóz młodzieżowy realizowany w ramach programu #Erazmus, w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły oraz ze szkół we Włoszech i Portugalii zakończyliśmy wspólną biesiadą. Potem nastąpił czas pożegnania. Do zobaczenia. Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

 

 


Erasmus Goście


Powered by JS Network Solutions