Niepubliczny Zespół Szkół  i Placówek

"Edukacja dla Przyszłości"

jest beneficjentem

Międzynarodowego Projektu Erasmus +

Trwa wizyta partnerów naszego nowego projektu #oldandneweurope. Grupa uczestników z Włoch i Portugalii szkoli się na warsztatach tworzenia krótkich form audiowizualnych z Filmowanie Kreatywne. Wspierają ich dzielnie  przedstawiciele niepublicznej szkoły podstawowej z Lamkowa prowadzonej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Rozwoju Obszarów Wiejskich WROTA W planach m.in. obozy artystyczne dla uczniów. Pierwszy w maju #2020 na #WarmiaMazury, kolejne u naszych zagranicznych partnerów.

 

„STARA I NOWA EUROPA – SZTUKA JAKO KLUCZ DO ZROZUMIENIA PRZEMIAN SPOŁECZNYCH I POLITYCZNYCH”. Partnerzy projektu: szkoła podstawowa Istituto comprensivo Folignano-Maltignano (Włochy), uniwersytet w Teramo (Włochy), zespół szkół São Bruno w Oeiras (Portugalia), niepubliczna szkoła podstawowa w Lamkowie (Polska, Warmia i Mazury) i Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie.

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Kolejny dzień internetowej pracy w połowie za nami. W międzynarodowym towarzystwie (Włosi, Portugalczycy i my) przygotowujemy warsztaty filmowe dla naszych uczniów. #oldandneweurpe

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą i w budynku

Drugi dzień pobytu na #WarmiaMazury naszych gości z projektu #oldandneweurope. Po wizycie w Muzeum Warmii i Mazur, międzynarodowe #stolat dla Mikołaja Kopernika. Bon anniversaire, feliz anniversário, buon compleanno.  

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, drzewo i na zewnątrz

#oldandneweurope Day 4 nad the last. Dziś odwiedziliśmy Muzeum Narodowe w Warszawie i Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Zwłaszcza nasi goście z Włoch i Portugalii, ale i dla ekipy z Lamkowa było to nie lada przeżycie! Taraz pozostaje tylko zwalczyć wirusa, który usiłował zdziesiątkować delegację i zaczynamy poważne przygotowania do artystycznego obozu w Olsztynie!

 Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i w budynku

 

 

 

 

 


Powered by JS Network Solutions